Krymas 2001

Tai buvo smagi kelionė tryse. Aš, brolio Vaido žmona Šarūnė ir brolis Liutauras, kažkokiu tai momentu nusprendėme nuvažiuoti vasaros pabaigoje į Krymą, Ukrainoje. Taip 2001 metų rugpjūčio pabaigoje išdundėjome traukiniu į Simferopolį. Senokai buvome nevažiavę trukiniu, tad kelionė buvo įdomi ir neprailgo. Man ypač patiko namų gamybos koldūnai, kurių nusipirkdavome traukiniui sustojus kiek didesniame Ukrainos kaime. Simferopolis pasitiko įžūliais taksi vairuotojais, siūlančiais "veltui" nuvežti į Alupką, Sudaką ar dar kur. Papusryčiave McDonald'e sulaukėm pirmųjų troleibusų ir patraukėm Jaltos link. Nenorejome iškarto "griūti" prie jūros, nusprendėme pakeliauti pėsčiomis, tad išlipome prie keliuko vedančio link marmurinio urvo.Taip prasidėjo mūsų kelionė...

                     

Čia mes visi trys ant "Eklizi-Burun" kalno 1527m.  Su maskviete Julija. Už mūsų fantastiškas "Caro" pliažas.          Skalbykla kaimelyje Novyj Svet.

Netikėjau Kryme rasti tokios puikios gamtos, jūros. Tikrai galiu patarti ten nuvykti , ypač rugsėjo-spalio mėnesiais, kai poilsiautojų nedaug, o kainos už nakvynę juokingai žemos. Nepatingėkite pakeliauti pėsčiomis. Nors kelioms dienoms. Atstumai nėra dideli, tikrai nepaklysite, užtat vaizdas į jūrą nuo kalnų, liks ilgai atmintyje.

        

"Išprotėjęs" dėl arbūzų šuo prie "Džiur-džiur" krioklio.              Laimingi.                                        Su broliu Liutauru.                                                   

                                                                                                                                                                                 atgal